SkypeTurk.Com – Skype Kayıt, Üyelik ve Yardım

UNOFFICIAL TÜRKÇE SKYPE FAN SİTESİ

Skype Durum Değiştirme – Güncelleme

Eski MSN kullanıcıları bunu bilecektir: Skype’de durum değiştirme yani durum güncelleme nasıl olur? Nasıl yapılır? Aşağıda bu açıklanmıştır.

Skype’de oturum açtığınızda, durumunuz ”çevrimiçi” olarak gözükür. Bu durumda herkes sizin görüşme için uygun olduğunuzu düşünecektir. Bu durumu değiştirmek için, menüden Skype’yi tıklayıp, ”çevrimiçi durum” seçeneğini seçiniz. Orada karşınıza şu seçenekler çıkacaktır: çevrimiçi, uzakta, rahatsız etmeyin, görünmez ve çevrimdışı. Bu seçenekler, en son siz hangi seçimi yaptıysanız o şekilde kalacaktır. yani Skype oturumunuzu kapatıp açtığınızda son durum güncellemeniz ne ise o kullanılacaktır. Aynı zamanda Windows’ta sağ köşede o durum simgesi görünecektir. Uzakta, yani bilgisayar başında olmadığını gösterir simge, sarı renkte, rahatsız etmeyin, kırmızı renkte, diğer durumlar ise yeşil tonda gözükecektir.  Skype durum silme de aynı değişikliklere bağlıdır.

*  SKYPE DURUM GÜNCELLEME HAKKINDA SORMAK YA DA SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİZİ AŞAĞIDAN GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

2 Responses to “Skype Durum Değiştirme – Güncelleme”

  1. Ekrem Özçakır Says:

    skyp yi güncellemek istiyorum hata verdi sildim yükledim ama yazdıklarım karşı tarafa gitmiyor ne yapabilirim saygılarımla

  2. kenan Says:

    skype eski durum güncellemesini nasıl silebilirim?

YORUM YAP veya SORU SOR